NAPADNUTA REZIDENCIJA PUTINA! Hitno se oglasio Lavrov – cela Rusija stala u sekundi, situacija je kritična

Kijevski režim izveo je teroristički napad na državnu rezidenciju predsednika Ruske Federacije u Novgorodskoj oblasti, koristeći ukupno 91 bespilotnu letelicu, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.Kako je naveo Sergej Lavrov, napad je izveden tokom noći između 28. i 29. decembra 2025. godine.

  • U noći između 28. i 29. decembra 2025. godine kijevski režim je preduzeo teroristički napad na državnu rezidenciju predsednika Ruske Federacije u Novgorodskoj oblasti, koristeći 91 udarnu bespilotnu letelicu dugog dometa – rekao je Lavrov.

Prema njegovim rečima, reč je o planskom napadu na objekat od državnog značaja, što Moskva kvalifikuje kao teroristički čin. Za sada nisu saopšteni detalji o eventualnoj materijalnoj šteti niti o tome da li je u incidentu bilo povređenih.

Informer

error: Content is protected !!